درباره ما

کارخانه خوراک دام  و طیور دامداران دالانکوه در سال ۱۳۸۵ با اخذ پروانه تاسیس از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان، عملیات اجرایی را شروع کرده و در سال ۱۳۸۸ اولین خط تولید آن به بهره برداری رسید.

این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع، با ظرفیت سالانه ۴۰۰۰۰ تن در یک خط تولید، با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و به صورت اتوماسیون کامل و دقت بسیار بالا و با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه صنایع خوراک دام و طیور شروع به کار نموده است و با تمام توان در پی تولید انواع خوراک دام آماده دام و طیور بر اساس استاندارد های روز دنیا می باشد.

خط مشی مدیریت این کارخانه همواره بر اساس ارتقا کیفیت، بهداشت و سلامت محصولات تولیدی و جلب رضایت دامداران پر تلاش و ارائه تولیدات متنوع و با کییفیت بر حسب نیاز های دامداران مناطق مختلف استان می باشد. یکی دیگر از اهداف این کارخانه ترویج مصرف خوراک پلت شده در جیره غذایی دامداری ها و مرغداری ها می باشد.

تغذیه مهمترین عامل در پرورش دام و طیور می باشد و حدود ۸۰% هزینه های آن را شامل می شود. با توجه به این امر ضرورت مدیریت خاص در امر تغذیه و کاربرد روش های جدید بسیار مهم و ضروری است.

تحقیقات حاکی از آن است که خوراک پلت شده تاثیر بسزایی در عملکرد رشد و شیر دهی دام و طیور دارد و باعث افزایش تولید و کاهش مشکلات گوارشی و تغذیه ای در دام و طیور می شود و به عبارتی ضریب تبدیل را پایین می آورد و این دلایل بر اهمیت و توجه روز افزون به جیره و تغذیه دام و طیور می افزاید.

به امید روزهای بهتر و پربارتر برای شما دامداران و دست اندرکاران امور دام و طیور

کارخانه : داران – جنب هنرستان کشاورزی

دفتر مرکزی : اصفهان – کوی سپاهان ( روبروی ترمینال صفه ) کوچه هفتم – بعد از فضای سبز – پلاک ۵۴

۰۳۱۳۶۷۳۳۲۱۲-۰۳۱۳۶۷۳۳۲۱۰-۰۳۱۳۶۷۳۳۲۶۰

شماره های تماس : ۰۹۱۳۱۶۴۴۵۴۸-۰۹۱۳۱۶۴۱۷۱۹-۰۹۱۳۱۶۴۴۵۴۹-۰۹۱۳۱۶۴۴۵۴۷-